Po przeciętnej grze wygrywamy 4-0 na boisku wicelidera ...

Igor Olszar

skład : Pońc - Wigłasz, Oleksy, Kłoda, Fraj - Lodko,Michałek, Socha, Kluz, Olszar - Konieczny

Rezerwa : Cholewik, Plinta, Wójcik

W dalszym ciągu dużo do poprawy ....

Pomimo wysokiej wygranej 4-0 nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Prowadzenie obejmujemy po indywidualnej akcji Szymona Kluza, który po otrzymaniu podania od Bartka Lodko minął 2 rywali i strzałem z 25 metra wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. Kolejny gol padł w końcówce pierwszej połowy, a prostopadłe podanie od Szymona Kluza "na raty" wykorzystuje Igor Olszar i na przerwę schodzimy z dwoma bramkami przewagi. Po przerwie obraz gry nie zmienia się. W dalszym ciągu dominujemy, ale nie potrafimy szybko strzelać kolejnych goli. Po kilku wcześniej nieudanych próbach,w końcu strzelamy trzeciego gola. Szymon Kluz dogrywa do Oskara Koniecznego, a ten ładnym technicznym strzałem daje nam 3 bramkowe prowadzenie. Na 4 - 0 z rzutu wolnego podwyższa jeszcze Igor Olszar i do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Należy tutaj jeszcze wspomnieć o faulu w polu karnym na Szymonie Kluzie, którego jednak arbiter się nie dopatrzył.

Nasza gra w tym meczu nie zasługuje na dużą pochwałę. W dalszym ciągu  widać sporo niedociągnięć nad którymi musimy pracować na treningach. Pomimo, że ćwiczyliśmy na treningach prostopadłe piłki w meczu zdecydowanie zbyt rzadko zagrywamy w taki sposób. Dużo lepiej powinniśmy rozgrywać piłkę od obrony. W dalszym ciagu kuleje skuteczność. Jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy, a te które wymieniłem to tylko kropla w morzu potrzeb ......

Za mecz chciałbym pochwalić głównie Szymona Kluza, który swoim zaangażowaniem nadrabiał za połowę drużyny. Ambicji i woli walki nie brakowało również Patrykowi, ale w dalszym ciągu czekam na spokojne i dokładne rozgrywanie akcji w jego wykonaniu. Jeśli zaś chodzi o Igora to myślę, że stać go na dużo lepszą grę. Podobnie Oskara, Wiktora, Kacpra i prawie całą resztę naszej drużyny. Zapraszam na trening we wtorek na 18:30! Jest nad czym pracować ! Przed nami bardzo ważny mecz z Pogwizdowem ! Razem damy radę !