Michałek

skład : Pońc - Orzechowski, Oleksy, Lodko, Fraj - Michałek, Kohut, Socha, Olszar - Konieczny, Broda

rezerwa : Wójcik, Kaleta, Lipowczan

6 - 1 w Strumieniu

Prawdziwą drużynę poznaje się po tym, że mimo niepowodzenia potrafi się podnieść i znów wygrywać.

Strzelanie w 5 minucie rozpoczął Daniel Michałek, który wykorzystał podanie ze skrzydła Igora Olszara. W 9 minucie z rzutu rożnego dośrodkowywał Mateusz Broda, a z pierwszej piłki z woleja  huknął Michał Kohut nie dając szans bramkarzowi na skuteczną interwencję! 2 - 0 ! W 21 minucie asystował Oskar Konieczny, a swojego drugiego gola po indywidualnej akcji zdobył Michał Kohut. Prowadzimy 3-0. Dziwna sytuacja miała miejsce w 35 minucie, gdzie Jakub Lipowczan niefortunnie wybijał piłkę i strzelił honorową bramkę dla naszych rywali.

Po przerwie piłka wpadała już tylko do bramki chłopaków ze Strumienia. Najpierw indywidualną akcję na gola zamienił Mateusz "Sęp" Broda, następnie hat-tricka mierzonym strzałem skompletował Michał Kohut, a na koniec po zamieszaniu w polu karnym swojego gola zdobył Igor Olszar. Ostatecznie wygrywamy w Strumieniu 6 - 1 !